Niech przemówią inni

Ste + Kami
Czasem podziękowania pisze najbliższa rodzina:
Buongiorno, sono uno degli invitati al matrimonio Warwas e le scrivo per complimentarmi per le sue splendide fotografie.
Nelle foto non c’è solo l’attimo, ma una intera storia. In ogni foto c’è l’anima.
Vedere le fotografie nel suo book online mi ha fatto rivivere intense emozioni che solo un grande artista avrebbe potuto fare.
Un caro saluto e tanti complimenti. Sergio Cacioppo

Basia + Łukasz 

Lieber Witold, wir möchten dir herzlichen bedanken für die fotografische Dokumentation unseres Hochzeitsfestes! Vor allem für die tollen kreativen und spontanen Aufnahmen von uns und unseren Gästen. Vielen Dank für deine professionelle, kreative und spontane Arbeit. Das Ergebnis ist wunderbar geworden. Wir wünschen dir vom ganzen Herzen viel Erfolg und persönlich alles Gute. Viele herzliche Grüße aus Hennigsdorf Basia & Łukasz.

Tylko to nie jest tłumaczenie tekstu niemieckiego tylko wersja w Polska z inna treścią, tłumaczenie w skrócie z niemieckiego to: serdecznie Ci dziękujemy za dokumentacje naszego wesela. Przede wszystkim dziękujemy za kreatywne i spontaniczne uchwycenie emocji naszych gości. Dziękujemy za twój profesjonalizm, kreatywność i spontaniczna prace. Efekt jest zachwycający. Życzymy Tobie z całego serca samych sukcesów i wszystkiego dobrego. Serdeczne pozdrowienia z Hennigsdorf.

Joohny + Szuiram
Witold met on the occasion of the charity action with many photographers and operators was marked by a great sensitivity and delicacy to the artist even though familiar with the lens did not feel uptight. Then I decided to stand in front of the lens Witek in private session, because so far I photographed women, I was convinced that only they make me feel, how wrong I was proved when the photos were ready. Witek brought out in the pictures is what every day imperceptible, showed in an original way colorfulness of my personality in a way that is not exaggerated, and each photo is a chapter in the book tells a new story. Witold works with full professionalism and witty sense of the miraculous is able relieve tension model in which the family session proved to be invaluable, My family loved Witek!! Was noticeable doing this photograph as if out of hiding so that none of my loved ones did not feel embarrassed. Effects of cooperation in Witek fully reflect the emotions accompanying the session. I look forward to another interesting project Witek.

Dorota + Anthony
We have seen wedding photos from many other photographers, and they don’t compare to Witold’s work! If you are looking for a good photographer that is creative, artistic, professional, fun, and produces high quality wedding photos that you’ll want to show off, then look no further ! As a bride, I can honestly say that I had no worries just ‚leaving it to him’. Both have such an artistic eye and truly captured the magic of the day. Doroty

Agnieszka + Bojan

Otrzymaliśmy wspaniałe zdjęcia od Ciebie . Jesteśmy  nimi zaczarowani, rodzice zachwyceni goście podziwiają, a znajomi  zazdroszczą. Jesteś bardzo pogodnym sympatycznym i wesołym człowiekiem, to sprawia, że pozowanie przed  Twoim aparatem fotograficznym nie wiąże się z wielkim stresem. Twój profesjonalizm i zaangażowanie dostrzegli także  nasi goście weselni. Otrzymany album i zawarte w nim fotografie są bardzo naturalne, jesteśmy na nich żywiołowymi, młodymi przebojowymi ludźmi, takimi jakimi jesteśmy w życiu codziennym.  Oglądając fotografie odczuwamy  cały czas wzruszenie, a na naszych twarzach pojawia się uśmiech.  Wybierając Ciebie nie zawiedliśmy się. Witku w naszym imieniu oraz rodziców jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę, która została po naszym ślubie.  Po tych trzech miesiącach od ślubu przyznajemy Tobie rację ze ślubu pozostały tylko Twoje zdjęcia. Nie ma już nawet sukni ślubnej.  Wszystkim narzeczonym polecamy współpracę z  Witoldem – naszym fotografem ślubnym.

Paulina + Piotr

Chcemy podziękować Tobie za tak pięknie upamiętnienie na otrzymanych zdjęciach naszego ślubu.  Cała rodzina podziwia Twoje zdjęcia i nas na nich w roli głównej. Cieszymy się, że  spośród wyszukanych w sieci fotografów wybraliśmy Ciebie.  Twoje  zdjęcia wspaniale odzwierciedlają nasz ślub, emocje. Cieszymy się, że nie umknęły Tobie również detale związane z naszą  uroczystością, jak wystrój kościoła, sali weselnej. Jesteś bardzo utalentowanym i profesjonalnym fotografem. Fotografujesz całą duszą i sercem i robisz to wspaniałe. Możliwość poznania i praca z Tobą była miłym niezapomniany przeżyciem.  Jeszcze  raz dziękujemy za okazałe  ręcznie robione albumy, dla nas i rodziców i dodatkowe sprezentowane płyty dla świadków.

Martyna  + Tomek

Otrzymaliśmy nasze zdjęcia  we wspaniałym albumie.   To najlepszy dowód, że na weselu mieliśmy do czynienia z prawdziwym profesjonalistą.  Nasza satysfakcja jest 100%.  Z przyjemnością będziemy polecać Ciebie inny parom młodym !!! Spisałeś się na naszym ślubie fantastycznie. Jeszcze raz dziękujemy bardzo za bycie z nami  w tym jakże ważnym dniu i zrobione na naszym ślubie zdjęcia, które będziemy oglądać przez wiele lat! P.S. Może nasze wnuki także.

Emilia + Piotr

Na wstępie chcielibyśmy podkreślić, że nigdy nie przypuszczaliśmy, że z naszych zdjęć ślubnych będziemy tak bardzo zadowoleni Jesteśmy pod wrażeniem Pana wyczucia chwili, spostrzegawczości oraz świetnej obróbki wydobywającej z fotografii to co najpiękniejsze i warte dostrzeżenia. Szanujemy Pana profesjonalizm i cieszymy się, że mieliśmy przyjemność gościć w tym wyjątkowym dla nas dniu kogoś o tak wielkim sercu do fotografii, jak Pan. Fotografia ślubna to niełatwy kawałek chleba, co mogliśmy  zaobserwować szczególnie podczas  fantastycznego pleneru. Dlatego cieszymy się z wyboru Ciebie na fotografa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przepiękny album i ślemy najlepsze życzenia! Z serdecznymi pozdrowieniami Emilia i Piotr.

Marta + Marcin

Gdy zaczęliśmy przymierzać się do naszego ślubu   na początku 2006 roku  myśleliśmy, że mamy jeszcze dużo czasu na wybór właściwego fotografa. Jednakże czas płynął nieubłaganie szybko. Spotkań z fotografami było sporo, dużo też obejrzeliśmy stron internetowych z dostępnymi fotografiami ze ślubów mimo, ze skupiliśmy się tylko na fotografie z najbliższej okolicy. Po konsultacjach w rodzinnym kręgu ( bardzo wąskim mnie i mojego obecnego już męża )  zdecydowaliśmy się, by  Witold  był naszym głównym fotografem ślubnym (pomijamy rodzinnych fotografów)  i zdecydowanie się na jego towarzystwo w dniu naszego ślubu okazało się strzałem w przysłowiową dziesiątkę.
Witku, bardzo dziękujemy tobie za wspaniałą pamiątkę  jaką są przepiękne zdjęcia ze ślubu, oraz nadmorskiej sesji plenerowej. Dziękujemy, ze dałeś się namówić na tak długi całodniowy wyjazd, by plener odbył się  na plaży na której się poznaliśmy. Teraz  mamy  wspaniałą pamiątkę, a wykonane przez Ciebie fotografie pokazujemy wszystkim innym z niekłamaną radością.  Bardzo Tobie dziękujemy i życzymy  wielu wspaniałych ślubów oraz zdjęć z których będziesz dumny.

Marta + Miłosz

Du bist der Fotograf, der eine Hochzeit zu einer Traumhochzeit macht. Jesteś fotografem, który sprawił, że ślub nasz był jak z marzeń.  Danke, dass du unseren Erwartungen entsprochen und weit übertroffen hast. Dziękujemy Tobie, za zdjęcia, które przekraczały nasze oczekiwania. Liebe Grüße… Marta i Miłosz. Z gorącymi pozdrowieniami Marta i Miłosz

Arleta  + Adam

Aby mieć fantastyczne wspomnienia ze swojego wesela skupiamy się na wyborze sali weselnej oraz menu jakie nam oferuje, sukni ślubnej, dobrego zespołu. Nie zapominamy też o florystyce, która udekoruje nam miejsca ślubu i Wesela.  Na wybór  kościoła raczej nie mamy co liczyć, chyba, że zdecydujemy się na zawarcie związku małżeńskiego w miejscowości daleko od naszej parafii. Często też skupiamy się na tym by tort weselny był jak najbardziej okazały, gdyż sfotografuje go każdy z gości. I idąc tym tropem doszliśmy do wniosku, że to właśnie fotograf powinien być tą najważniejszą częścią naszego wesela.

Młoda Para, która  przykłada się do zorganizowania swojego wesela wie czego oczekuje. Żaden konsultant, ślubny nie jest nami. Potrafi doradzić, gdzie co można znaleźć, ale tylko  tyle. Nie trafi w nasze gusta. Do tej pory wszystkie osoby tylko nam przytakiwały często bezmyślnie: ta sukna ślubna jest piękna, w tej wyglądasz wspaniale, ach jak ona dobrze na Tobie leży itd. A jak było z fotografem ? Spotkanie z naszym fotografem było strzałem w dziesiątkę – wreszcie ktoś kto  ma  własne zdanie, potrafi nam powiedzieć, nie – to  jest zły pomysł. Tak zrezygnowaliśmy z kwiatów, które zwiędną, bo sala weselna jest przecież ustrojona – zastąpiła  je skarbonka na datkami na dom dziecka.  Tort pojawił się po pierwszym tańcu i został spałaszowany w 100 % i wiele innych…… Fotograf, który  ma wieloletnie doświadczenie i to idealna formuła na udany ślub.

A jakie mamy zdjęcia ? I do tego tematu Witold  podszedł z zaangażowaniem nie mniejszym jak my! Wspaniałe portfolio jakie zobaczyliśmy na tablecie, albumy, aluboxy,  upewniły nas, że właśnie tego szukaliśmy! Nasze pomysły, oczekiwania i wymagania znalazły  pełne zrozumienie i co najważniejsze zostały w pełni zrealizowane. W trakcie przygotowań, ślubu i wesela nasz fotograf zawsze był w odpowiednim miejscu  pamiętając o naszych wcześniejszych ustaleniach, to on  pamiętał  i kierował odpalaniem płatków róż  – które powitały nas po wyjściu z kościoła. Przywołując gości, którzy o tym zapomnieli. Jesienna sesja plenerowa we wrześniu , gdy nad okolicznymi poznańskimi łąkami słońce przebijało się przez zalegającą mgłę.  To powinno mówić wam wszystko. Efekty tak wspaniałej pracy podziwiamy w pięknym wielkim skórzanym albumie. Dzięki Tobie możemy zaśpiewać naszą Ulubioną piosenkę Lou Reed`a:

„Just a perfect day
drink Sangria in the park
And then later
when it gets dark, we go home”

Ania + Jairo

Wybór fotografa był dla nas jedną z najważniejszych decyzji przy planowaniu wesela. Jako ze oboje znamy się ciut na fotografii, mieliśmy listę kryteriów do spełnienia. Gdy trafiliśmy na prace Witka, wiedzieliśmy, ze to jego właśnie szukamy. I rzeczywiście, strzał w dziesiątkę! Współpraca zaczęła się od tego, ze doświadczony fotograf zaprzyjaźnił się z fryzjerem, a następnie założył Pannie Młodej suknię (świadkowa nie wiedziała, jak się do tego zabrać). Podczas ceremonii w Kościele przesyłał zestresowanej parze uspokajające wibracje a w czasie imprezy podbił serca gości. W międzyczasie udało mu się nastrzelać dziesiątki fantastycznych zdjęć, których doskonała jakość i naturalność bardzo przypadły wszystkim do gustu. Witek ma dar nawiązywania kontaktu z osobami, które fotografuje i wywoła uśmiech nawet u Bazyliszka! Zdecydowanie polecamy współpracę z tym profesjonalistą w każdym calu.

Marta + Krzysztof

Życie jest pełne wyjątkowych chwil i niezapomnianych  wspomnień.  Jednym z takich dni jest dzień ślubu. Będąc naszym fotografem ślubnym  wspaniale uchwyciłeś te wyjątkowe chwile, które towarzyszą tak ważnemu wydarzeniu. Wraz z moim  mężem gorąco polecamy ciebie jako fotografa.  Jesteś bez wątpienia wielkim profesjonalistą w swoim fachu.

Asia  + Wojtek

Wybór fotografa  wbrew pozorom nie jest wcale taki łatwy. Oczywiście polecenia znajomych i ich rekomendacje mają ogromne znaczenie, a oglądając ich albumy oraz pokazy zdjęć zdecydowanie ułatwiają zadanie.
Typując fotografa zależało nam na tym, żeby fotografie  odzwierciedlały nasze uczucia jakie nam tego dnia towarzyszyły. Nie szukaliśmy fotograficznych kolorowanek,  które często tuszują brak dobrych zdjęć.  Nie interesowało nas 2500 fotografii, które  na drugi dzień zgrane na płycie oferują „artyści fotograficy”. Szukaliśmy dobrego profesjonalisty fotografa, gdyż fachowość dla nas jest podstawą artyzmu.
Wesele minęło nadzwyczaj szybko, a potem dwa miesiące niełatwych oczekiwań na album ślubny.  Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, że albumy są robione pod konkretne zamówienia, że jak chcemy zdjęć może być 67, albo 86. To my wybieraliśmy zdjęcia i decydowaliśmy o ostatecznym jego kształcie. To był jeden z powodów, dla których to Witold został naszym fotografem ślubnym. Nawet nie przeszkadzało nam, że Poznań i Warszawa są tak odległe.
Album ze zdjęciami  w cudowny sposób uchwycił najwspanialsze momenty z naszego ślubu i wesela  i idealnie wpisuje się w nasze oczekiwania. Dziękujemy Tobie za to i wszystkim gorąco polecamy tak wspaniałego fotografa !

Madeleine + Mark

Photos of your wedding are the most important thing as they capture the moments, memories. When I met Witold I knew he was the right person with camera for our wedding.
You made us feel comfortable in front of the camera, was able to offer great ideas, and delivered beautifull photographs. We would highly recommend Witold to anyone planning a wedding.

Madeleine

Gabi + Kasia + Hubert

Profesjonalnie, kreatywnie, nowocześnie, pomysłowo, fachowo, itd. Taki powinien być każdy fotograf. Praca z Witoldem sprawia  wszystkim wiele przyjemności, a oglądanie efektów tej pracy w albumie w pełni przekazuje emocje towarzyszące przy sesji. Szczerze polecam tak fachowe oko:) i bardzo dziękuję za sesję!!

Kasia + Tomek

Witoldzie, bardzo cieszymy się, że towarzyszyłeś nam w dniu naszego ślubu. Wybierając Ciebie wiedzieliśmy, że jesteś profesjonalistą, osobą perfekcyjną w każdym calu.  Zdjęcia jakie dostaliśmy od Ciebie w pełni oddają nasz nastrój, i klimat tego dnia. Twoje zdjęcia są zdjęcia są dobrze przemyślane,  niesztampowe i dobrze skadrowane. Cały dzień  jaki spędziłeś z nami  zaowocował twoimi jakże ciekawymi zdjęciami w okazałym skórzanym albumie, który podziwiają wraz ze zdjęciami nasi  przyjaciele, rodzina, znajomi  i zaproszeni na ślub goście. Wszystkim szukającym fotografa na swój ślub polecamy Witolda jako fotografa ślubnego.

Magda + Tomek

Na Witka trafiłam całkiem przypadkiem, ale był to szczęśliwy traf. Okazał się człowiekiem dowcipnym, który w cudowny sposób potrafił zająć moją głowę zupełnie czymś innym rozładowując tym samym przedślubne napięcie. Sypał dowcipami i anegdotami z rękawa. Szybko nawiązaliśmy dobry kontakt co zaowocowało pięknymi zdjęciami. Przed poznaniem tego fantastycznego fotografa miałam głowę pełną pomysłów na sesję fotograficzną, nasz fotograf ślubny był chętny do współpracy i otwarty na moje sugestie.  Jednak kiedy zobaczyłam jak pracuje odpuściłam całkowicie i zaufałam mu w pełni pozwalając realizować mu też jego pomysły. Czy jestem jestem zadowolona z efektu tej współpracy ? Ależ oczywiście.  Zdjęcia są eleganckie, łapią ulotne chwile, dobrze skadrowane. Rodzina i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z tak eleganckiej pamiątki. Wszystkim Młodym Parom życzę tak udanego fotografa. Gorąco polecam.

Honorata + Piotr

Od naszego ślubu minęło już 5 lat, a to sporo. Nie podejrzewaliśmy, że nas jeszcze pamiętasz, jednakże  świat jest naprawdę mały i cieszymy się, że po paru latach robiłeś kolejny ślub wśród naszych znajomych. Gdy więc zwróciłeś się do nas z prośbą o opinie o swojej pracy postanowiłam napisać ją bez wahania. Jak już wiesz, nie mieszkamy w Polsce, nawet nie w Europie.  Patrząc z perspektywy tych kilku lat coraz bardziej doceniam z Piotrem  Twój wkład i zaangażowanie. Twoje zdjęcia są cenną pamiątką dla nas, gdy wspominamy najbliższą rodzinę, którą zostawiliśmy w Polsce. Podobnie patrzą na zdjęcia nasi rodzice i najbliżsi, których widujemy teraz raz na parę lat. Twoje zdjęcia są nie tylko wspaniałą pamiątką, ale też dobrą profesjonalną fotografią jakiej oczekiwaliśmy od fotografa. Dziękujemy Tobie po stokroć za nie, a wszystkim narzeczonym, którzy poszukują nietuzinkowego i profesjonalnego fotografa z przyjemnością Ciebie polecam. Honorata

Daria

Dziękujemy, że dzięki Tobie Witku mogliśmy uwiecznić te niezwykle chwile oczekiwania na nasze maleństwo. Zdjęcia  jakie otrzymaliśmy są pięknie stonowane, utrzymane w lekko baśniowej konwencji kolorystycznej, delikatne i naturalne. Lubimy do nich wracać, czas gdy nosi się w sobie nowe życie jest czymś niepowtarzalnym, tym czego nie przeżywa się na co dzień.  Taki cud zdarza się maksymalnie tylko parę razy w życiu. Nasze nowo narodzone maleństwo za paręnaście, a może za dwadzieścia – czterdzieści  lat będzie miało wspaniałą pamiątkę, gdy zobaczy jak wyglądali jego rodzice. Podobnie i nasze wnuki. Jako fotograf spisałeś się na medal. Polecam wszystkim rodzicom a szczególnie przyszłym mamom taką pamiątkę!

Iza + Sławek

Chcielibyśmy Tobie, pisząc te parę słów, w ten sposób , podziękować za wspaniałe zdjęcia z naszego ślubu.
Ponieważ otrzymaliśmy pendriva pocztą z  przepięknym albumem i wielki zdjęciem na, nie ma dnia by nie patrzyli jeszcze raz i jeszcze raz. Fotografia na ścianie wielkości plakatu  zachwyca nie tylko nas, ale i naszych gości.  Jesteś prawdziwym artystą i profesjonalistą. To oczywiste, że kochasz swoją pracę, która jest nie tylko wyuczonym zawodem ale i pasją co odzwierciedlają nasze zdjęcia. To była czysta przyjemność pracować z Tobą jako osobą a zarazem jako fotografem.  Byłeś doskonale przygotowany do Naszego Wielkiego Dnia, dziękujemy Tobie za poświęcone nam czas, a było go niemało, gdy odpowiadałeś na nasze pytania.
Jesteśmy szczególnie wdzięczny. Od pierwszego kontaktu aż do dziś, byłeś naszą podporą. Będziemy bez wahania poleca Ciebie jako fotografa ślubnego wszystkim, którzy chcą nie tylko zdjęcia, ale wspaniałe wspomnienia na wieczność. I oczywiście będziemy w przyszłości przychodzić na kolejne sesje z wielką radością do Ciebie, jeśli będzie odpowiednia okazja.

Beata + Maciej

Szukając fotografa na nasz ślub skupiliśmy się na poszukiwaniu fotografa wśród naszych znajomych którzy fotografowali ich śluby. Chcieliśmy, by fotografa był osobą sprawdzoną, godną zaufania nie tylko ze zdjęć jakie są w internecie. Poza zdjęciami istotny jest również bezpośredni kontakt. W końcu fotograf towarzyszy nam przez cały dzień. Po dwóch miesiącach poszukiwań wybraliśmy. Nasze pozytywne wrażenie dopełniły zdjęcia na stronie www.witoldspisz.com. Po ślubie przekonaliśmy się, że   nasze założenia okazały się jak najbardziej trafne. Otrzymaliśmy zdjęcia na jakich nam zależało. Szukanie wśród fotografów którzy fotografowali ich śluby chociaż wymagał trochę więcej wysiłku niż przejrzenie parunastu stron internetowych był strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Teraz my szczerze możemy polecić Witolda innym Parom młodym  szukającym fotografa. Jest naprawdę dobry!
P.S. Dla Ciebie weszliśmy nawet  do zimnej wody

Paulina + Wojtek

Chcemy podziękować za wspaniałe zdjęcia jakie otrzymaliśmy od Ciebie po naszym ślubie. Witold byłeś bardzo profesjonalny, masz wspaniałą osobowość, lubimy Ciebie, za to, że jesteś zabawny i rozładowywałeś dowcipem i swoim humorem nasze nerwy. Dzięki Tobie wszystko było łatwe i przyjemne! Jestem szczęśliwa, że z Wojtkiem mamy tak wspaniałe zdjęcia, do których za parę lat będziemy wracać z radością, aby spojrzeć jaki to był piękny dzień. Chcielibyśmy podziękować też w imieniu naszych rodziców, dla których wspólne  zdjęcie rodzinne zrobione przed pałacem w Racocie jest jedną z najwspanialszych pamiatek i dumnie wisi  obok kominka. Jeszcze raz dziękujemy Tobie za piękna pamiątkę z naszego ślubu. Paulina i Wojtek

Joanna + Adrian

Szukając wśród poznańskich fotografów „tego jednego” mieliśmy poważny problem. Fotografów dużo, poziom zróżnicowany. Od naszym zdaniem bardzo słabych – chyba raczkujących, do tych najlepszych. Podobnie z cenami, im lepsze zdjęcia, tym kwota za usługę rosła. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ślub to  po narodzinach naszego dziecka, które z pewnością nastąpi w przyszłości jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Nie chcieliśmy się zawieść. Organizując ślub postanowiliśmy zaoszczędzić na samochodzie, który zawieść do ślubu – kaprys z którego korzystamy przez niecałą godzinę, a dołożyć do fotografa i  albumu fotograficznego, chcieliśmy mieć album robiony ręcznie, perfekcyjnie wykonany, z naturalnej skóry, który przypominałby nam o naszym wkładzie i zaangażowaniu jakie włożyliśmy w organizację wesela.  Po prawie dwóch miesiącach zastanawiania się wybór nasz padł na stronę fotografa www.witoldspisz.com.
Nie wiemy co napisać, w podziękowaniach. Żadne słowa nie wyrażą naszego zadowolenia i satysfakcji jaką mieliśmy oglądając nasze zdjęcia. Niech nasze słowa będą  proste  jak niejedne słowa podziękowania na gali Oskarów – DZIĘKUJEMY.

Ewelina + Rafał 

Zdjęcia bardzo nam się podobają. Dziękujemy za wspaniały reportaż i duże zróżnicowanie w kolorystyce fotografii (czarno-białe zdjęcia jednak mają swój urok).

Agnieszka + Adam

Cześć Witold.
Obowiązek, chociaż to trochę złe słowo, napisania podziękowań spadł na mnie, żona zajęła się bowiem podziękowaniami za życzenia, które otrzymaliśmy wraz z licznymi prezentami. Jak wiesz to ona podejmowała decyzję o wyborze fotografa.  Ja zaakceptowałem jej wybór. Po obejrzeniu całej galerii zdjęć  jestem szczęśliwy z żoną  Twoje zdjęcia są piękne,  niesamowite. Wszystkie z nich mają niesamowite kolory! Miło mi powiedzieć, że cała moja rodzina kocha Twoje zdjęcia!!  To był wspaniały dzień i miło, że to Ty go uwieczniłeś.
Dziękuję bardzo, Witoldzie!

Małgosia + Mateusz
Dziękujemy za piękne zdjęcia. Jako nasz fotograf ślubny sprawiłeś się wspaniale.

Justyna + Krzysztof

Dziękujemy Witoldzie, za czas jaki spędziłeś z nam w dniu ślubu i za pracę, która zaowocowała otrzymanym albumem ślubny. Ogarnięcie tak dużego wesela przez jednego fotografa graniczy z cudem i jest  wprost niemożliwe. Do tego fatalna pogoda, która   tego dnia nam nie sprzyjała, ale przecież jak powiada przysłowie, bo burzy przychodzi słońce więc może być tylko lepiej.  Dziękujemy, że zostawiłeś w nim tych parę wolnych kartek na plener, który niestety w planowanym terminie nie mógł się odbyć. Kartki na Twoje fotografie są cały czas wolne i jeśli to tylko będzie możliwe z twojej strony, nadal będziesz zajmował się fotografią ślubną, w co nie wątpimy  zrealizujemy sesję plenerową z rocznym opóźnieniem. Dziś cieszymy się bardzo z fotografii które mamy,  mogąc powracać  pamięcią do naszego ślubu  siedząc przy kominku z rodziną i  naszymi przyjaciółmi. Gorąco polecamy naszego fotografa.

Marta + Arek

Gdy mam pisać o pracy naszego fotografa  na ślubie to mogę pisać tylko w samych superlatywach.  Zarówno ślub jak i wesele, do których przygotowujemy się przez pół roku trwają zaledwie jeden dzień, niecałe paręnaście godzin. Dobrze pamiętamy śluby w naszej rodzinie, które  zostały uwiecznione tylko na kasetach video zgodnie z obowiązującą parę lat temu modą. Dziś na półce stoją  dwa zdjęcia zrobione zupełnie przypadkiem przez ciocię i wujka, które w żaden sposób nie odzwierciedlają naszych przeżyć. Chcąc uniknąć tego błędu długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa ślubnego, aż trafiliśmy na Ciebie.
Jesteśmy pewni, że niejedna para młoda zamówi  Ciebie na swój ślub oglądając Twoje fotografie u nas w przepięknym albumie. Dla nas Witoldzie  jesteś prawdziwym mistrzem fotografii ślubnej.

Monika + Krzysztof

Drogi Witoldzie, dziękujemy Tobie z całego serca za te fantastyczne zdjęcia. Nasz miesiąc miodowy był fantastyczny i z całą pewnością niezapomniany dzięki wymarzonej podróży poślubnej do Afryki. To nasze wspólne  drugie zrealizowane marzenie po ślubie podczas której wykonaliśmy prawie 5 tysięcy zdjęć upłynął też na oczekiwaniu na efekty Twojej pracy. Dopiero teraz segregując nasze zdjęcia widzimy jaką wielka pracę trzeba włożyć w to co robisz już po ślubie, a nazywasz  postprodukcją. Zdjęcia jakie nam przysłałeś są po prostu wspaniale!  Jesteśmy nimi absolutnie zachwyceni. Chcemy też podziękować za udokumentowanie wielu detali  do których przywiązywaliśmy wielką wagę przygotowując nasze wesele, a o których sfotografowanie zapomnieliśmy Tobie wspomnieć.  Sprawiłeś nam ogromną radość nimi.  Tysiąckrotne słowa podziękowań.

Beata + Paweł

Dziękujemy Tobie bardzo, za uchwycenie wszystkich pięknych wspomnień oraz towarzyszących mu emocji na naszym ślubie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zdjęć ślubnych i dlatego pragniemy podziękować za nie tą krótką rekomendacją. Nie będziemy się rozpisywać, gdyż to nie jest naszą mocną stroną. Powiemy krótko –  odwaliłeś kawał dobrej roboty!  Jesteśmy  bardzo szczęśliwi, że polecenie naszej kuzynku okazało się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Tak jak Beata nam, tak my na pewno będziemy polecać  Ciebie każdemu, kto szuka niesamowitego, a przede wszystkim dobrego  fotografa ślubnego.

Agnieszka + Sebastian

Skończyliśmy oglądać nasz album ślubny. Dziękujemy bardzo za uchwycenie wszystkich pięknych wspomnień z naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twoich zdjęć i pragniemy podziękować Tobie za kawał dobrej roboty!  Jesteśmy  bardzo szczęśliwi, że wśród takiego natłoku fotografów wybraliśmy Ciebie.  Dziekujmey też za namówienie nas na wyjazdową sesję plenrową z dala od naszego miejsca zamieszkania.
Z całą pewnością będziemy polecać Ciebie każdemu, kto szuka nie tylko dobrego, ale fantastycznego fotografa.

Sylwia + Łukasz

Przed wyborem odpowiedniego Fotografa spędziłam godziny na szperaniu w internecie, czytaniu forów, rozpytywaniu wśród znajomych. Przejrzałam miliony zdjęć, galerii, portfolio. To, na co zwracałam uwagę, to oryginalność zdjęć, polegająca nie na użyciu niesamowitej liczby dodatków ale na uchwyceniu chwili. Zależało mi na tym, aby zdjęcia z Naszego ślubu nie były tylko zwykłymi, ustawionymi pozami na tle ładnego widoczku ale zawierały w sobie życie, wyłapane perełki spośród wszystkich momentów, oddające prawdziwość naszej uroczystości, no i, żeby przy tym były wyjątkowe w swojej jakości. Na Pana Witolda trafiłam przypadkiem i postanowiłam zawierzyć intuicji. I nie zawiodłam się !  Zdjęcia wyrażają wszystko to, czego oczekiwałam.  A do tego przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm. Czego chcieć więcej. Serdecznie polecam.

Agnieszka + Sebastian

Skończyliśmy oglądać nasz album ślubny. Dziękujemy bardzo za uchwycenie wszystkich pięknych wspomnień z naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Twoich zdjęć  i pragniemy podziękować Tobie za to kawał dobrej roboty!  Jesteśmy  bardzo szczęśliwi, że wśród takiego natłoku fotografów wybraliśmy Ciebie. Z całą pewnością będziemy polecać Ciebie każdemu, kto szuka nie tylko dobrego, ale fantastycznego fotografa.

Patrycja + Krzyś

Witaj Witoldzie. Wraz z mężem  wróciliśmy z naszej niesamowitej podróży poślubnej w brzydki, mglisty i deszczowy piątkowy wieczór. Chcieliśmy usiąść z butelką wina i obejrzeć z rodziną zdjęcia, które zrobiliśmy podczas naszej  podróży poślubnej. Czekała nas jednak niespodzianka – twoje zdjęcia. Album fotograficzny od Ciebie. Nasze plany rzuciliśmy w kąt i zabraliśmy się za podziwianie tego, co stworzyłeś fotografując nas i naszych gości. Zastanawiasz się jaki z Ciebie fotograf ? Poprosiłeś o recenzję swojej pracy i napisaliśmy ją z mężem bez wahania. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni, z  zaangażowania i Twojej pracy, z tego jak nam towarzyszyłeś przez cały dzień za aparatem. Jesteśmy  również  pod wrażeniem w jaki sposób oddziaływałeś na nas i wszystkich naszych gości. Było dużo pozytywnych komentarzy odnoszących się do tego, jak biegałeś tu i tam z aparatem fotograficznym, a  pomimo tego robienie zdjęć w najważniejszych chwilach  było bardzo dyskretne.  Dziękujemy za to. Najlepsze życzenia  dla Ciebie – naszego fotografa Witoldzie. Patrycja z mężem.

Paulina + Bartek

Jak większość młodych par fotografa ślubnego szukaliśmy w internecie. Przeszukując różnego rodzaje fotografie ślubne w internecie znaleźliśmy  Witolda – naszego fotografa.  Spotkanie z nim,  na którym   zalał nas wieloma pomysłami  jak  zorganizować wesele utwierdziło nas w przekonaniu po raz pierwszy, że wybór był trafny. Po raz drugi przekonaliśmy się na weselu, gdy szukaliśmy fotografa, a Ty stałeś obok nas fotografując to co chcieliśmy uwiecznić.  Trzeci raz oglądając nasze zdjęcia.  Dzień  naszego ślubu został uwieczniony lepiej niż sobie wymarzyliśmy. Zdjęcia są delikatne, jakby wykonane znienacka, a przecież fotograf towarzyszył nam ponad 12 godzin, widać że fotograf  jest profesjonalistą w swoich fachu i zna się na tym co robi.
Sesja plenerowa, naszym zdaniem miała trwać maksymalnie godzinę, gdy Witold wspominał nam o minimum  2 – 3  godzinach nie wierzyliśmy,  myśleliśmy, że żartuje. Doświadczony fotograf wie co mówi i warto mu zaufać. Przemieszczanie się z jednego końca miasta na drugi, rozstawianie sprzętu  może trwać znacznie więcej niż myśleliśmy.  Pomimo tego dobry humor nas nie opuszczał, a sesja plenerowa przebiegała w nadzwyczaj luźnej atmosferze. Wystarczy spojrzeć na naszą radosną fotografię poniżej.  Przy okazji  polecamy fotoksiążki jakie zamówiliśmy dla rodziców. W  eleganckim etui z tłoczonymi literami na wszystkich oglądających robią niesamowite wrażenie. Jeśli wpisuje się w Google „ fotograf ślubny” i  ten wspaniały fotograf ślubny  nie wyskoczy wam  od razu w wynikach szukajcie dalej Witka.

Żaneta + Paweł

Witam Ciebie, z przyjemnością odwiedzam moich gości ślubnych i pokazuję im  galerię zdjęć  jaką otrzymałam od Ciebie. Szczególnie uwielbiam te zdjęcia na których wszyscy nasi goście się śmieją, Jest ich naprawdę dużo. Są piękne !! Dziękuję bardzo!