Towarzysząc Wam podczas ślubu staje się cząstką waszego życia nie na te parenaście godzin, które spędzimy razem, ale na całe życie.
To Wy za 5 może 10 lat zajrzycie do albumu by odświeżyć wspomnienia, emocje, które uwiecznię na Waszych zdjęciach. Waszą historię chcę opowiedzieć tak, by powróciły chwile, które przezywaliście jako Para Młoda, ale chcę pokazać też oczyma gości którzy widzieli Wasze szczęście  tego dnia.

Czy znam przepis na dobre zdjęcie ? Na pewno należy kochać to co się robi. Dać z siebie więcej niż Wy oczekujecie ode mnie. Jak się do tego dochodzi ? Znam tylko jeden sposób – pracą, podobną do takiej która pozwoliła mi zostać ultra maratończykiem.

Mam szczęście, że mogę podróżować, aby fotografować wesela. 

Nie pracuję według listy „koniecznych” zdjęć wyciętych portali internetowych czy magazynu ślubnego, nie biegam z kartką by odhaczyć koleją pozycję: –  wszystkie osoby dające błogosławieństwo”, nie robię bezdusznych zdjęć, które wyglądają jak Tablica obcych Tobie osób na Pintereście.
Preferuję zatrzymywanie w kadrze emocji mamy, babci czy też siostry roniącej łzy ze wzruszenia. Utrwalam atmosferę i energię, szczegóły i emocje, łzy i śmiech. Pragnę by każde zdjęcie było jak baśń z „1000 i jednej nocy” jak jedno opowiadanie, które sprawia, że ​​Twój ślub jest wyjątkowy.

Atmosfera, którą tworzymy wspólnie udziela mi się podczas waszego ślubu. Ma ona niebanalne znaczenie podczas pracy. Staje się nieodłączną cząstką Waszego dnia już na całe życie czego dowodem są zdjęcia jakie będą wam towarzyszyć przez całe życie. Bycie częścią rodziny każdej Pary Młodej to dla mnie przywilej jakim mnie obdarzacie.

Wspólne biesiadowanie w dobrym nastroju tworzy domową atmosferę bliskośći. Lubię się śmiać, także podczas wesela nie opuszcza mnie dobry humor. To uśmiech rozładowuje napięcie i stres. To uśmiech jest podstawą relacji  z Wami i weselnymi gośćmi Uśmiech jakim Was obdarzam to podstawa zdobycia zaufania fotografowanych osób. Pozytywne wibracje z Waszymi najbliższymi są dla mnie  zawsze bardzo istotne

Żadna Para Młoda ani też żadne wesele nie są takie same. Podobnie z plenerami ślubnymi.  Wkładam całe serce i duszę we wszystko co Wam dostarczam. Jestem otwarty na Wasze sugestie. Trawestując Wiersz „żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy” nie ma dwóch podobnych ślubów. Stwórzmy więc go razem.